Hakkımda

Op. Dr. A. Cüneyt Özcan Kimdir ?Op. Dr A. Cüneyt Özcan

 

1970 Mart ayında, Jeoloji Yüksek Mühendisi olan babasının görev yaptığı Batman’da doğdu. İlk okula 5 yaşında İzmir Bayındır’da başlayıp devamında Van, Çanakkale ve Balıkesir Edremitte; Ortaögretimini ve Liseyi Balıkesir Cumhuriyet Lisesinde tamamladı. 1986′da girdiği Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini hiç kayıp vermeden 1992′de 22 yaşında bitirdi. Trabzon ve Balıkesir’de pratisyen hekim olarak sağlık ocakları ve 112′de çalıştıktan sonra, İsrail’de Hebrew (İbrani) Üniversitesi Hadassah Tıp fakültesi hastanesinde dolu bir 5,5 yılın ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı yanında halk arasında bıçaksız ameliyatlar olarak bilinen Endoskopi – Laparoskopi ve infertilite (kısırlık ve tüp bebek) alanında sertifika aldı. Türkiye’ye döndükten sonra Florence Nightingale Metropolitan ve Brüksel Tüp Bebek Merkezinde çok değerli Prof. Dr. Yücel Karaman ile 6 ay çalıştıktan sonra mecburi hizmetini tamamlamak üzere Yozgat Çekerek Devlet Hastanesinde çalıştı ve  Başhekimlik görevinde bulundu. Ardından 1.5 yıl Malatya’da Anamed Kadın Sağlığı Merkezi, Mavi Nokta Hastanesi ve Doğu Fertil Tüp Bebek Merkezlerinde; 1.5 yıl Adana Prof. Dr. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezinde çalıştıktan sonra yaşamak istediği yerde çalışmaya karar vererek halen 3 yılı aşkın süredir Marmaris Özel Ahu  Hastanesinde çalışmalarına devam etmektedir.


Ebru

Son derece bilgili ve hastasına güven veren yaklaşıma sahiptir. Korku ile gittiğimde seviç ile döndüm ve söylediği herşeyi yaparak sağlığıma kavuştum sonsuz teşekkürler.

Hatice Durmuş

2009 DA UZUN UĞRAŞLAR SONUCU HAMİLE KALDIĞIM BEBEĞİMİ TESADÜFEN KARŞILAŞTIĞIM ADI GEÇEN VE BENCE DÜNYANIN EVET DÜNYANIN DİYORUM ENİYİ HEKİMİ OLAN CÜNEYT BEY YARDIMLARIYLA SEZERYANLA DÜNYAYA GETİRDİM SANKİ HİÇ AMELİYAT OLMAMAIŞIM GİBİ BİR DOĞUM YAPTIRDI. NE YIKANMAYI MEN ETTİ DİĞERLERİ GİBİ GÜNLERCE NE DE EĞİLİP DOĞRULMAYI 2. DOĞUMUMDA MAALESEF TAYİNİ ÇIKMIŞTI VE BEN ONUN NE KADAR HARİKA Bİ DOKTOR OLDUĞUNU O ZAMAN ANLADIM ALLAH ONDAN RAZI OLSUN O Bİ HAMİLENİN KARŞILAŞABİLECEĞİ EN MÜKEMMEL DOKTOR.

Belgin Yeniay

Sayın Cüneyt Özcan’ın İstanbul’da olmaması şahsım adına çok büyük şanssızlık! :(( Aradaki kilometrelerce mesafeye rağmen hiçbir ticari çıkar gütmeden e-posta yolu ile tüm sorularıma bıkmadan anında cevap verdi. Kesinlikle doktorluktan önce mükemmel bir insan örneği. Birçok doktordan aldığım farklı bilgi ve tavsiyeler aklımı karıştırmıştı. Cüneyt Bey’in verdiği bilgiler ve tavsiyeler doğrultusunda güvenebileceğim doktoru seçme şansım oldu. Şimdi sayesinde tedavi ve durumum hakkında içim çok rahat. Web ortamında bile hiçbir çıkar gözetmeksizin zaman ayarıp madde madde her soruya yanıt veren ve hastalarını en ince detaylara kadar aydınlatan ve rahatlatan bir doktorun tedavi aşamasında faydalarını tahmin edemiyorum. Kendimi gözüm kapalı emanet edebileceğim ender hekimlerden bir tanesi. Keşke İstanbul’da olsaydı :((

İşin Atay Yatir

Marmarise yeni gelmiş ve kimseyi tanimiyordum 3 doktor gezdim Cüneyt beyi bulasiya kadar sorunlu bir hamilelikte icimi rahatlatan taraf doktorumun cok iyi olmasiydi tum endişelerimi ve hatta aklıma gelen sacma sapan sorularimi bile sabırla dinledi ve cozumledi cocugumla beni kavusturdu kesinlikle tavsiye ederim.

Eylem Yankol

Bu sürecin çok zorlayıcı olduğunu söylemişlerdi. Çevremden duyduklarım beni korkuttu. Şimdi anlıyorum bu iş doktorunuza da bağlı, bir çocuğumuzun olmasını çok isiyorduk ve sayenizde hem bu süreci desteğinizle huzurlu atlattık hem de anne baba olduk… Ne desem mutluluğumuzu anlatamaz.
Tüm anlayışınız,desteğiniz için teşekkürler Cüneyt Bey. Yeni mutluluklara imza atmanız dileğiyle.